Opinie rodziców

Zapraszamy do kontaktu

Poznaj wszystkie nasze szkoły

Opinie rodziców

1. W tej inicjatywie uczestniczymy już kilka lat. Przekonaliśmy się wielokrotnie, że nasza córka i nasza rodzina jest w najlepszych rękach, a dzięki temu, że podejście do dzieci jest bardzo indywidualne, obserwujemy jak nasze dziecko się rozwija i rozkwita. A od września do tej wielkiej rodziny dołączy nasz synek.

2. Jesteśmy rodzicami czwórki dzieci. Od dawna poszukiwaliśmy nowych pomysłów edukacyjnych dla naszych pociech. W szkole „Fale” doświadczamy zupełnie nowej jakości kształcenia, którego najważniejszymi elementami są: inwestycja w wychowanie, budowanie pomostu pomiędzy szkołą a domem oraz spersonalizowana edukacja. Najważniejsze dla nas rodziców jest to, że dzieci spędzają znaczną część swojego czasu w miejscu, którego projekt uwzględnia ich potrzeby rozwojowe, gdzie panuje przyjazna atmosfera, a zajęcia odbywają się według przemyślanego harmonogramu. Prelekcje i szkolenia organizowane dla rodziców pozwalają nam coraz lepiej poznawać na czym polega bycie dobrym ojcem i dobrą matką. Poprzez  bliski kontakt z innymi rodzinami możemy dojrzewać i dzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem.

Masz pytania?    Zadzwoń: 91 454 00 70   lub napisz: fale@fale.edu.pl