Dni otwarte Fal

KALENDARIUM

Przygoda z zegarem – klasa I

W tym tygodniu nasze pierwszoklasistki rozpoczęły swoją „przygodę z zegarem”. Kolorowe i samodzielnie wykonane zegary z pewnością ułatwią im tę naukę. Zdjęcia z przygody w galerii.

Dni otwarte Fal

Wyprawa do teatru

Uczennice z klas I-III oraz Żeglarze i Marynarze obejrzeli spektakl pt. „Karolcia” grany przez Teatr z Krakowa.

Zapraszamy serdecznie na Dni Otwarte Szkoły dla Dziewcząt „Fale”. Będzie też możliwość odwiedzenia Przedszkola „Fale” i Szkoły dla Chłopców „Nawigator”.